ASS SAVER

Ass Savers - The Story

Léto 2011, tváří v tvář další deštivé cestě domů z kanceláře, designér a vášnivý cyklista Staffan Widelll roztrhne kus lepenky a přilepí si ho pod sedlo, aby se dostal domů přiměřeně suchý.

Překvapen pozitivním výsledkem se ho rozhodne společně s pár kamarády cyklisty rozvinout do konceptu blatníků. Věrni göteborské humorné tradici nazývají projekt Ass Savers. Docela spokojeni s hotovým produktem přátelé zveřejňují krátké video produktu online.

Zbytek je historie blatníku. Video se stává virálním a do 24 hodin vybudují jednoduchý internetový obchod a o šest měsíců později Widelll ukončí svou denní práci, aby se plně soustředil na novou společnost.

Dnes Ass Saver ušel dlouhou cestu a slibný koncept dozrál v osvědčený patentovaný vynález spolu s dalšími ohromujícími produkty, jako jsou The FendorBendor a The Mudder . Společnost opustila své sídlo v Göteborgu ve Švédsku spolu se spoluzakladateli Petterem Danielsonem a Oscarem Ternbomem . Bylo prodáno více než jeden milion Ass Savers a značku, která začala jako vtip, nyní uznávají miliony cyklistů po celém světě. Jako první blatník, který kdy použili profesionální cyklisté v UCI World Tour, se ukázalo, že dobrý nápad může dojít daleko.

Sort by
Battery capacity:
Rim size:
Your height: