E-BIKES MY 2021 ALREADY IN STOCK!  SEE THE LATEST MODELS RIGHT NOW

ekolo.cz vyhlašuje září „Měsícem bezpečnosti elektrokol“

September 1, 2018

ekolo.cz vyhlašuje září  „Měsícem bezpečnosti elektrokol“

Pojištění elektrokola na rok zdarma

V rámci Měsíce bezpečnosti elektrokol nabízí ekolo.cz ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou pojištění elektrokola na rok zdarma (za pojištění na dva roky zaplatíte jako za jeden rok). Nabídka platí pro nové i stávající majitele maximálně 2 roky starých elektrokol. 

Získáte nejen ochranu před krádeží e-kola (z domu, z auta nebo z veřejného prostranství), ale zahrnuje i „havarijní pojištění“ pro případ majitelem zaviněného poškození nebo vandalismu. V prvním případě pojišťovna rychle (typicky do 7 pracovních dnů od nahlášení) zašle pojištěnému poukaz, na který si v prodejně odebere stejné či jiné elektrokolo v totožné hodnotě, ve druhém případě plně hradí opravu v autorizovaném servisu. 

Například v nejčastější kategorii – elektrokolo do 35.000 Kč přijde jeho pojištění pouze na 99 Kč měsíčněVíce info.
 

Asistenční služba pro elektrokola na rok zdarma

Pro elektrokola se může hodit obdoba klasické automobilové asistenční služby - Cyklo Asistence od Allianz Assitance. V případě defektu zavolá držitel asistenční karty na dispečink a za cca 30 minut (průměrný čas příjezdu vozu) je zde pomoc. Technik buď opraví závadu na místě, nebo dopraví cyklistu (nebo celou jeho rodinu) s elektrokoly do servisu, zpět k automobilu nebo do hotelu do 50 km. K dispozici je i šikovné Připojištění vybité baterie. V případě neopravitelné závady nebo krádeže e-kola je možné si v místě pobytu pojištěného vypůjčit jiné elektrokolo až do částky 4 500 Kč (u ekolo.cz je za tuto částku možné zapůjčení elektrokola až na 10 dní).

V rámci „Měsíce bezpečnosti“ nabízí ekolo.cz k novému elektrokolu pro prvních 50 zákazníků vystavení Asistenční karty pro jednotlivce, vč. připojištění vybité baterie zdarma.
Více info.

 

Značkový cyklo-zámek za polovic

Nejenom v případě pojištění kola je nutné používat kvalitní zámek, který elektrokolo chrání před odcizením. Mezi dlouhodobě nejlépe hodnocený a bezkonkurenčně nejprodávanější cyklo-zámek k elektrokolu na evropském trhu patří model ABUS Centuro 860. Jedná se o 20 mm silný spirálový zámek v bezpečnostní třídě 7 (extra security) s délkou kabelu 110 cm.

V rámci „Měsíce bezpečnosti“ nabízí ekolo.cz k novému elektrokolu tento skvělý produkt za poloviční cenu - tedy pouze za 499 Kč.