MORE THAN 200 ELECTRIC BIKE MODELS - FOR IMMEDIATE DELIVERY.

ekolo.cz vyhlašuje září „Měsícem bezpečnosti elektrokol“

September 1, 2018

ekolo.cz vyhlašuje září  „Měsícem bezpečnosti elektrokol“

Pojištění elektrokola na rok zdarma

V rámci Měsíce bezpečnosti elektrokol nabízí ekolo.cz ve spolupráci s ERV Evropskou pojišťovnou pojištění elektrokola na rok zdarma (za pojištění na dva roky zaplatíte jako za jeden rok). Nabídka platí pro nové i stávající majitele maximálně 2 roky starých elektrokol. 

Získáte nejen ochranu před krádeží e-kola (z domu, z auta nebo z veřejného prostranství), ale zahrnuje i „havarijní pojištění“ pro případ majitelem zaviněného poškození nebo vandalismu. V prvním případě pojišťovna rychle (typicky do 7 pracovních dnů od nahlášení) zašle pojištěnému poukaz, na který si v prodejně odebere stejné či jiné elektrokolo v totožné hodnotě, ve druhém případě plně hradí opravu v autorizovaném servisu. 

Například v nejčastější kategorii – elektrokolo do 35.000 Kč přijde jeho pojištění pouze na 99 Kč měsíčněVíce info.
 

Asistenční služba pro elektrokola na rok zdarma

Pro elektrokola se může hodit obdoba klasické automobilové asistenční služby - Cyklo Asistence od Allianz Assitance. V případě defektu zavolá držitel asistenční karty na dispečink a za cca 30 minut (průměrný čas příjezdu vozu) je zde pomoc. Technik buď opraví závadu na místě, nebo dopraví cyklistu (nebo celou jeho rodinu) s elektrokoly do servisu, zpět k automobilu nebo do hotelu do 50 km. K dispozici je i šikovné Připojištění vybité baterie. V případě neopravitelné závady nebo krádeže e-kola je možné si v místě pobytu pojištěného vypůjčit jiné elektrokolo až do částky 4 500 Kč (u ekolo.cz je za tuto částku možné zapůjčení elektrokola až na 10 dní).

V rámci „Měsíce bezpečnosti“ nabízí ekolo.cz k novému elektrokolu pro prvních 50 zákazníků vystavení Asistenční karty pro jednotlivce, vč. připojištění vybité baterie zdarma.
Více info.

 

Značkový cyklo-zámek za polovic

Nejenom v případě pojištění kola je nutné používat kvalitní zámek, který elektrokolo chrání před odcizením. Mezi dlouhodobě nejlépe hodnocený a bezkonkurenčně nejprodávanější cyklo-zámek k elektrokolu na evropském trhu patří model ABUS Centuro 860. Jedná se o 20 mm silný spirálový zámek v bezpečnostní třídě 7 (extra security) s délkou kabelu 110 cm.

V rámci „Měsíce bezpečnosti“ nabízí ekolo.cz k novému elektrokolu tento skvělý produkt za poloviční cenu - tedy pouze za 499 Kč.